KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12376335
nr 1237 6335
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, Gamla Stan, signerad. Motivet: 28x22
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:54:38
100 kr
200 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg